چند روز از اخرین مطلبی گذاشتم میگذره . امروز صبح امتحان پایان بخش ارتوپدی داشتیم و فردا با برگزاری کارگاه آتل قرار هست بخش ارتوپدی به آخر برسه. ارتوپدی در ابتدا یعنی ابریشم،سبحان،قریشیان و عبدلی !! و سپس علمی بس عجیب با اتند هایی عجیب تر !!
یکی از اتند ها نتایج فوق العاده ای رو توی کارنامه ی تحصیلیش داشت و به شدت ذوق زده شدم از این همه پشت کار و تلاش !!

این چند روز درگیر مطالعه برا امتحان امروز صبح بودم . کم و زیاد خوندم ، اما امتحان مطابق میلم پیش نرفت مخصوصا بخش کتبی . سوالایی رو غلط زدم که  از دید خودم مباحث مزخرفی بود ولی خب زندگی همینه درس گرفتن از اشتباهات !!
اینجا لازم می دونم چند تا نکته رو بگم . لازم هست وقتی شکست میخوری نگاه کنی ببینی که کی میخنده ، و تصویرش رو توی ذهنت نگهداری و توی خودت خشم بسازی و از خشمت در راستای اهدافت استفاده کنی و همچنین ببینی که کی ناراحت شده ، تا تصویرش رو توی ذهنت نگهداری  و در خودت ایمان بسازی و ازاون ایمان در راستای رسیدن به اهدافت استفاده کنی . همچنین به هیچکس نباید اعتماد کرد و باید در شرایط سخت افراد رو آزمایش کرد و هیچ وقت افرادی رو که کمک نکردن نباید فراموش کرد و همیشه در زندگی باید جنگید ، جنگید  و جنگید . و دانست بعضی ها ارزش جنگیدن ندارند.

بعد از امتحان حالم گرفته بود . رفتم در مورد امتحان با یکی از اساتید صحبت کنم و چندتا نکته که توی امتحان مهم بود رو از اساتید بپرسم و بعد با همون استاد رفتم درمونگاه و مریض دیدم با یکی اینکه همه بچه ها رفته بودن خونه !!
بعد ازخواب عصر با یکی از بچه ها رفتیم بیرون و بعد از مدت ها شیرینی خرید ماشینش رو با شام بهم داد و بعد هم رفتیم به آخرین سانس سینما و بمب یک عاشقانه رو دیدیم !!
فیلم جالی بود . و به بسیاری از نکات به شکل غیرمستقیم و ریز به خوبی اشاره می کرد . اما درون مایه ی فیلم یک جمله بود : حرف ها مونو بهم بزنیم نکنه خیلی دیر بشه !!

1:56  چهارشنبه بیست و هشتم اذرماه نود و هفت 

صبح هفتم رمضان 1441؛ شروعی دوباره

حال و هوای بعد از امتحان (پایان بخش ارتوپدی 28.9.97)

من بدون مامان بزرگ !

رو ,امتحان ,ها ,توی ,بخش ,ارتوپدی ,یکی از ,رو توی ,با یکی ,و بعد ,بخش ارتوپدی

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سردرگمم سرزمین مناره ها خدمات ترجمه تخصصی مهاجرت به اقصی نقاط جهان مرکز تخصصی کاردرمانی و گفتار درمانی دکتر صابر mostafa6805588 مادحون 313 وعده تصاویر دانلود مجله فرهنگی